
Legal Practice Course (LPC) - voltijds
DUUR
38 Weeks
TALEN
Engels
TEMPO
Full time
DEADLINE VOOR AANMELDING
Aanvraagdeadline
EERSTE STARTDATUM
Sep 2025
COLLEGEGELD
GBP 19.950 *
STUDIE FORMAAT
Op de campus
* voor Londen | niet-Londen GBP 15.800
Invoering
Als u een diploma rechten of GDL heeft en een opleiding tot advocaat wilt volgen, bieden wij drie opties, waaronder een LPC MSc in Recht, Bedrijfskunde en Management, om u klaar te maken voor het bedrijfsleven.
- Kwalificeer je met een LPC, met de optie om zonder extra kosten een MSc of LLM te behalen.
- Ontwikkel je commerciële bewustzijn, kritisch denken en de nodige professionele vaardigheden om je voor te bereiden op de uitdagingen van het advocaatschap.
- Stem je cursus af op jouw specialisme door middel van een ruime keuze aan keuzevakken.
- Studeer je LPC met een Master en je kunt in aanmerking komen voor een postdoctorale studielening.
Met een duidelijke focus op uw toekomstige inzetbaarheid, hebben wij meer vertrouwen dan ooit in uw succes en bieden we onze LPC-werkgelegenheidsbelofte aan. Werk binnen negen maanden, of we geven u 100% van uw kosten terug: 50% van uw kosten als cashback plus 50% van uw kosten als krediet voor verdere cursussen.
95% van onze 2017/18 voltijd Britse LPC-afgestudeerden heeft binnen vijftien maanden na afronding van deze opleiding werk of een vervolgstudie gevonden, gebaseerd op de resultaten van afgestudeerden.
Cursus benodigd heden
Om in aanmerking te komen om deel te nemen aan onze LPC, moet u voldoen aan de vereisten voor het starten van een cursus voor juridische oefeningen (LPC) zoals uiteengezet door de Solicitors Regulation Authority (SRA) - zie hieronder. Niet-naleving van deze deelnamevereisten betekent dat de universiteit geen andere mogelijkheid heeft dan uw plaats op de cursus te annuleren.
Als u een niet-EER-student bent, heeft u ook een visum nodig dat de volledige duur van uw cursus bestrijkt - zie onderstaande visumvereisten.
University of Law LPC selectiecriteria
- Academisch profiel en prestaties, over het algemeen minimaal een tweedegraads graad in de rechten of GDL/CPE/MA Law*
- Voldoende beheersing van de Engelse taal om de cursus af te ronden - zie de Engelse taalvereisten hieronder.
- Eventuele speciale omstandigheden onthuld in uw aanvraag
Academische of andere referenties
* Aan deze eis wordt voldaan door:
A) De toekenning van een Qualifying Law Degree. Je diploma rechten moet aan bepaalde academische normen voldoen om hiervoor in aanmerking te komen. Dit moet onder andere inhouden dat je met goed gevolg examens hebt afgelegd in de zeven Grondslagen van juridische kennis - Publiekrecht, Verplichtingen I (Contract), Verplichtingen II (Onrechtmatige daad), Strafrecht, Landrecht, Vermogen en Trusts, en Recht van de Europese Unie. Meer informatie over wat een Qualifying Law Degree is; of
B) Het behalen van een Common Professional Examination (CPE)/Graduate Diploma in Law (GDL)/MA Law en het verkrijgen van een Graduate Diploma in Law, MA Law of iets soortgelijks, zoals CILEX.
De University of Law voldoet volledig aan de wetgeving voor gelijke kansen en moedigt diversiteit binnen de advocatuur actief aan. Ons toelatingsproces verloopt eerlijk en is erop gericht studenten in staat te stellen hun talenten optimaal te benutten. Je wordt aangemoedigd om ons zo snel mogelijk te vertellen over eventuele speciale vereisten. Zo kunnen we bespreken hoe we aan je wensen kunnen voldoen.
Bij aanvang van de cursus moet je aan alle toelatingsvoorwaarden voldoen - als je dit niet doet, kan dit ertoe leiden dat je niet aan de cursus kunt deelnemen. Als je denkt dat dit een probleem kan zijn (bijvoorbeeld als je late beoordelingsresultaten hebt).
Toekomstige advocaat-stagiairs
De SRA heeft onlangs een raadpleging gehouden over een aantal voorgestelde wijzigingen in haar regelgeving, waaronder het schrappen van de eis dat studenten een aanvraag moeten indienen voor inschrijving als student en goedkeuring van hun academische opleidingsfase voordat ze aan de LPC beginnen.
Als u een opleidingscontract is aangeboden, moet u ervoor zorgen dat de Solicitors Regulation Authority (SRA) uw "karakter en geschiktheid" om advocaat te zijn heeft gecontroleerd.
Dit kan ten minste zes maanden duren als u:
- Bepaalde strafbare feiten begaan
- Schuldig bevonden aan een academische overtreding
- Had ernstige financiële problemen (zoals faillissement, individuele vrijwillige regelingen of uitspraken van de districtsrechtbank)
- Zijn onderworpen aan ongunstige regelgevende bevindingen
- Ander gedrag vertoonde dat we niet zouden verwachten van een advocaat (bijvoorbeeld oneerlijk, gewelddadig of discriminerend gedrag)
Neem een kijkje op de SRA Suitability Test 2011 voor meer informatie en vul de geschiktheidstoepassing in als u hen over eventuele problemen wilt vertellen.
Als u niets te vertellen hebt aan de SRA, kunt u hen hiervan op de hoogte brengen wanneer u en uw werkgever hen laten weten dat uw training moet beginnen.
Als de beslissing van de SRA niet voor de startdatum van de LPC wordt bevestigd, kunt u doorgaan met de cursus, maar doet u dit op eigen financieel risico. Als je je zorgen maakt over je karakter en geschiktheid.
Accreditatie van voorafgaand leren
Als u eerder een BVC of BPTC hebt bestudeerd, bent u mogelijk vrijgesteld van bepaalde elementen van de LPC. Ga voor meer informatie naar de SRA-website en neem contact op met ons Admissions-team.
Engelse taalvereisten
Als u een diploma buiten Groot-Brittannië heeft behaald en niet uit een 'meerderheid Engelssprekend land' komt, dient u een gewaarmerkte kopie van een van de goedgekeurde Engelse taaltests te verstrekken.
Voor meer informatie kunt u terecht op de schoolwebsite.
Looptijd
9,5 maanden
Cursus structuur
Fase 1
- Inleiding tot de beroepspraktijk (professioneel gedrag binnen deze module omvat 15 studiepunten)
- Kennis en vaardigheden op het gebied van ondernemingsrecht en praktijk (30 studiepunten)
- Kennis en vaardigheden op het gebied van geschillenbeslechting, inclusief strafrechtelijke geschillen (30 studiepunten)
- Kennis en vaardigheden op het gebied van onroerend goed (30 studiepunten)
Stage 2
Kies drie*:
- Geavanceerde crimineel
- Geavanceerd onroerend goed
- Bank- en schuldfinanciering
- Commerciële geschillenbeslechting
- Handelsrecht
- Mededingingsrecht
- Werknemers wet
- Familie wet
- Immigratie
- Verzekering
- Intellectueel eigendom
- Fusies en overnames
- Persoonlijk letsel en klinische nalatigheid
- Particuliere klant
- Openbare bedrijven
*Beschikbaarheid is afhankelijk van vraag, rooster en locatie
cursus details
Juridische praktijkcursus (LPC)
Onze LPC biedt je de best mogelijke voorbereiding op de advocatuur. Als een van de langste aanbieders van de LPC in het Verenigd Koninkrijk hebben we de cursus nauwkeurig afgestemd op de verwachtingen van mensen in de advocatuur en werken we momenteel samen met meer dan 90 van de top 100 advocatenkantoren. We streven ernaar om je volledig voor te bereiden op het leven als advocaat-stagiair.
Met een duidelijke focus op uw toekomstige inzetbaarheid hebben we onze LPC ontworpen om u te helpen uw carrièrevooruitzichten te verbeteren door de essentiële professionele vaardigheden te leren waar juridische werkgevers naar op zoek zijn. Je studeert in kleine groepsworkshops, gegeven door gekwalificeerde advocaten met uitgebreide praktijkervaring, en via online leermiddelen waarmee je altijd en overal toegang hebt tot je studiemateriaal.
Onze carrièregerichte cursus helpt je bij het ontwikkelen van commercieel bewustzijn, kritisch denken en de professionele vaardigheden waar juridische werkgevers naar op zoek zijn. Daarom hebben we een werkgelegenheidspercentage van 95% voor voltijd LPC-studenten*. Met een breed scala aan keuzemodules om uit te kiezen, kun je je cursus echt afstemmen op je specialistische interessegebieden.
Wanneer u de LPC bij ons bestudeert, ontvangt u:
- Een loopbaangerichte benadering van leren, het ontwikkelen van commercieel bewustzijn, kritisch denken en de professionele vaardigheden waar juridische werkgevers naar op zoek zijn
- Een MSc in Law, Business, and Management of LLM in Professional Legal Practice zonder extra kosten en je kunt in aanmerking komen voor een postdoctorale studielening.
- Op maat gemaakte cursusopties die passen bij uw specialistische interessegebieden door een ruime keuze aan keuzevakken
- Flexibel studeren - kies ervoor om te studeren op een van onze locaties in het hele land met de keuze uit voltijd-, deeltijd-, dag-, avond- en weekendcursussen, evenals online cursusopties
- Toegang tot bekroonde loopbaanondersteuning om je te helpen bij het solliciteren naar een opleidingscontract met meer dan 3.000 pro bono mogelijkheden zodra je je plek hebt geaccepteerd.
Er zijn twee fasen bij het bestuderen van de LPC. De eerste omvat het voltooien van vier verplichte modules; met de tweede kun je een selectie maken van gerichte modules, afhankelijk van je interessegebieden en welke versie van de cursus je studeert.
Cursusinformatie
Beoordeling
Beoordeeld door middel van een reeks beoordelingen. Inclusief mondelinge beoordelingen in Interviewen en Advocacy, open-boek en gesloten-boek examens.
Als je ervoor kiest om je LPC te studeren met een masteropleiding, word je ook beoordeeld met een schriftelijk rapport en een mondelinge stijlbeoordeling.
Structuur
Elk van onze LPC-studieopties heeft zijn eigen structuur, met verschillende beoordelingen.
Standalone module EU-recht
Als uw onderliggende rechtenstudie niet de module EU-recht omvatte, moet u vóór de LPC een extra module studeren.
Deze op zichzelf staande online module biedt de aanvullende training die u nodig heeft om in aanmerking te komen om de LPC te voltooien en geeft u de nodige vaardigheden en kennis die u nodig heeft om de LPC te bestuderen.
De LPC-route om in aanmerking te komen als advocaat
Kan ik de LPC nog bestuderen?
Je kunt doorgaan met de LPC-route om je te kwalificeren als advocaat als je voor 31 augustus 2021 een van de volgende opleidingen hebt afgerond, bent begonnen, een aanbod hebt geaccepteerd of een niet-terugbetaalbaar voorschot hebt betaald:
- Een Graduate Diploma in Law (GDL) / het Common Professional Examination
- Onze MA-wet
- De cursus juridische praktijk (LPC)
- Een periode van erkende opleiding (ook bekend als een opleidingscontract)
Voor een kwalificerende graad in de rechten (QLD) en een vrijgestelde graad in de rechten (ELD), zoals onze LLB, moet je voor 21 september 2021 een diploma hebben behaald, zijn begonnen, een aanbod hebben geaccepteerd of een niet-restitueerbare aanbetaling hebben gedaan.
In de meeste gevallen, voor de QLD, ELD en CPE, moet de relevante cursus uiterlijk op of voor 31 december 2021 zijn begonnen.
Als je al begonnen bent met een kwalificerende graad in de rechten, GDL, of een opleidingscontract, dan zijn er overgangsregelingen van kracht tot 31 december 2032 om je te kwalificeren als advocaat volgens de huidige routes, zolang er cursussen beschikbaar blijven.
Voeg een gratis master toe
In plaats van u in te schrijven voor de kern-LPC, geeft u er misschien de voorkeur aan om u in te schrijven voor een van de volgende masterdiploma-kwalificaties die zonder extra kosten voor u beschikbaar zijn.
LPC MSc in rechten, bedrijfskunde en management
Als je wilt werken voor een advocatenkantoor of een werkgever met een bedrijfsmatige/commerciële focus of als je geïnteresseerd bent in het begrijpen van zaken vanuit zowel commercieel als juridisch perspectief, zal onze LPC MSc je uitrusten met de belangrijkste juridische kennis en vaardigheden die nodig zijn om succesvol te werken in de juridische praktijk en zal je een uitgesproken zakelijke focus bieden die je in staat stelt om de zakelijke praktijken van je cliënt beter te begrijpen.
De twee aanvullende MSc-modules zijn:
1. Recht en zakenleven
Een lesmodule die de volgende onderwerpen omvat:
- De economie, het bedrijfsklimaat en globalisering
- Het functioneren van de stad
- Beheer
- Financiële analyse
- Bedrijfsfinanciën
- Zakelijke ontwikkeling
- Strategie
Let op: Rechten en bedrijfskunde brengen veel berekeningen met zich mee en daarom is een basisniveau van wiskunde vereist.
2. Casestudyproject
Een zakelijk Case Study-project, een zelfstudie-onderzoeksmodule gebaseerd op enkele thema's en onderwerpen uit Law and Business.
LPC LLM in professionele juridische praktijk
Als je je wilt verdiepen in een specialistisch rechtsgebied en je opties open wilt houden, dan is onze LLM iets voor jou. Voltooi je LPC met een extra keuzevak naar keuze of een Law and Business module en een Professional Practice Research Report en je ontvangt een LPC LLM in Professional Legal Practice.
Als je alleen de LPC wilt studeren
Als u ervoor kiest om de MSc of LLM niet te volgen, kunt u zich nog steeds inschrijven voor de LPC zonder een Masters-prijs. Je ontvangt een postdoctoraal diploma in professionele juridische praktijk en hebt nog steeds de beroepsopleidingsfase van de opleidingsvereisten voltooid.
Belangrijke gegevens
Voortgang voor voltijdstudenten GDL en MA Rechten
Als u in september 2021 bent begonnen met ons voltijds Graduate Diploma in Law (GDL) of Master of Arts in Law (MA Law), komt u in aanmerking voor de Bar Practice Course (BPC) of Legal Practice Course (LPC) in september 2022 bij succesvolle afronding van uw cursus.
Let op: Als je een visum nodig hebt om in het Verenigd Koninkrijk te studeren en je wilt doorstromen naar een van onze on-campus beroepsopleidingen, raadpleeg dan onze pagina met vereisten voor een visum voor het Verenigd Koninkrijk voor informatie over het aanvragen van een visum voor de studentenroute.
Hoe aan te vragen
- De aanmeldingen voor deze cursus zijn nu geopend.
- Als je voltijd wilt studeren, kun je je aanmelden via de Central Applications Board (CAB)
vergoedingen
Januari 2025:
Londen: £19.950, Niet-Londen: £15.800
september
- 2024/5: Londen: £19.950, Niet-Londen: £15.800
- 2025/6: Londen: £20.950, niet-Londen: £16.600