
LLM in internationale geschillenbeslechting
New York, Verenigde Staten
DUUR
TALEN
Engels
TEMPO
Full time, Deeltijd
DEADLINE VOOR AANMELDING
Aanvraagdeadline
EERSTE STARTDATUM
Sep 2024
STUDIE FORMAAT
Op de campus
Beurzen
Ontdek mogelijkheden voor beurzen om je studie te financieren
Invoering
Fordham's Master of Laws programma International Dispute Resolution zal zich richten op de verschillende manieren waarop internationale geschillen worden opgelost, onder meer door middel van traditionele rechtszaken alsmede alternatieve methoden voor geschillenbeslechting, zoals arbitrage en bemiddeling.
Terwijl de traditionele methoden van geschillenbeslechting belangrijk blijven, zijn mechanismen voor alternatieve geschillenbeslechting groeit snel als een aangewezen methode voor het oplossen van geschillen tussen partijen in de publieke en internationaal privaatrecht zaken. Het wordt steeds belangrijker voor advocaten een sterk inzicht in zowel de beginselen elk van deze werkwijzen en processen hebben. Dit programma biedt studenten de mogelijkheid om te verkennen in de diepte van de verschillende opties voor de beslechting van geschillen, en in het bijzonder te onderzoeken hoe ze worden gespeeld in de internationale arena. Buitenlandse studenten krijgt een waardering voor de Amerikaanse common law systeem te ontwikkelen in het algemeen, en zal een deel van de bijzondere kenmerken van het Amerikaanse rechtszaak model te leren.
KREDIET UREN
Elke student is verplicht om een minimum van 24 studiepunten van de goedgekeurde opleidingen te voltooien; het maximale aantal studiepunten toegestaan is 27.
Opleidingsspecifieke verplichte vakken
De 24-credit minimum moet bevatten 12 studiepunten van specialisatie distributie cursussen goedgekeurd voor de International Dispute Resolution programma.
De 12-credit Specialisatie Distribution Course vereiste moet onder meer de volgende Core Cursussen:
- Alternatieve geschillenbeslechting
- Litigation Beheerscomité voor de International Advocaat
Litigation Beheer van de Internationale Advocaat is niet vereist voor studenten die een JD houden van een Amerikaanse wet school.
Resterende credits nodig om de 12-credit Specialisatie Distribution eis te voldoen moet worden gekozen uit de brede selectie van Specialisatie Distribution cursussen goedgekeurd voor de International Dispute Resolution programma.
EXTRA verplichte vakken
Voor studenten die niet over een diploma van een Amerikaanse wet naar school te houden, worden de volgende cursussen ook vereist:
- Inleiding tot het Amerikaanse rechtssysteem
- Juridisch schrijven en Onderzoek voor LLM Studenten
- Inleiding tot de US Advocatuur
- Minstens 6 studiepunten van Content Outline cursussen
Studenten zijn verplicht om inleiding te nemen om de Amerikaanse rechtssysteem en Juridisch schrijven en Onderzoek voor LLM studenten tijdens hun eerste semester van de studie in het LLM programma.
Opmerking: Als een cursus zowel (i) een Core Course of Core Distribution Course eis en (ii) een Content Outline eis kan voldoen, kan de cursus meetellen voor beide eisen. Bijvoorbeeld Litigation Beheer van de Internationale Advocaat telt mee voor het Core Course eis en zal tegelijkertijd tellen mee voor de Content Outline eis.
Een Opmerking met betrekking tot Cursus Selectie voor Part Time Studenten
Het LLM programma streeft ernaar om ervoor te zorgen dat er een breed scala aan cursussen beschikbaar in de avond in elk van onze LLM gebieden van specialisatie, en ervoor te zorgen dat de studenten in staat zijn om hun programma te voldoen binnen hun gewenste tijdsbestek voor de voltooiing zal zijn. Toch zou het onmogelijk zijn om ervoor te zorgen dat een specifieke cursus wordt aangeboden op een tijdstip dat is handig om alle studenten. Wij raden u aan om te kijken naar de schema's uit het verleden semesters, beschikbaar op de website van de registrar, om een gevoel van wat cursussen aan te bieden in de toekomst te krijgen (te merken, natuurlijk, dat het schema varieert van een semester naar de volgende).
English Language Requirements
Over de school
Vragen
Vergelijkbare cursussen
NLUD-SOAS Joint LLM/MA in Milieurecht in Zuid-Azië
- London, Verenigd Koninkrijk
LLM in vergelijkend recht
- San Diego, Verenigde Staten
LLM - meester van de internationale mensenrechten en het humanitair recht
- Frankfurt an der Oder, Duitsland